Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi 9 - 5
EN

Enlem Soğuk Hava Depolama Lojistik ve Gıda San. A.Ş. olarak soğuk muhafaza alanındaki bilgi ve tecrübemizle; Toplam 10.000m2 arazi üzerindeki 5800m2 kapalı alanımızda; 2’si şok odası toplam 10 soğuk oda, 5000 ton kapasitemiz, 3 soğutulmuş sevkiyat rampası ve 2 adet forkliftimizle hizmet vermekteyiz.Tesisimiz Ambarlı Gümrüğü’ne bağlı olup, tekstil, gıda, ya da genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Her türlü gıda maddeleri, yaş meyve ve sebze ürünleri, konserve ve dondurulmuş gıda ürünleri her türlü balık, ahtapot, kalamar ve diğer deniz mahsulleri
– -20 / +20 derece arasında soğuk hava depolarında muhafaza imkanı (kalibreli ölçüm ve ısı cihazları ile)

Firmamızın müşterilerine verdiği lojistik hizmetlerine yardımcı olmak üzere,  her türlü stoklama imkanına sahip depolalama alanına sahip tesisimizde, her tonajdaki istifleme makineleri ve bilgisayar ortamında barkodlu takip teknolojisi bulunmaktadır.

Soğutulmuş rampalar, tam otomatik depolar ve deneyimli depo profesyonel ekibimiz, ürünleriniz için hızlı geri dönüş süreleri, maksimum depolama verimliliği ve güvenliği sağlar.

Tüm bunlara ek olarak münferit depo kiralamak isteyen müşterilerimiz için özel ofis seçenekleri sunmaktayız. Bkz. Lojistik Şirketlerine Saklama Çözümleri.

Enlem Soğuk Hava Deposu

Aşağıdaki filtreleri kullanarak tesisimizin bölümlerini gezebilirsiniz.

  • Tümü
  • Bina
  • İdari Alanlar
  • Yükleme ve Sevkiyat
  • Depolar


Sağlıklı ve Güvenli Depolama Çözümleri için