Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi 9 - 5
EN

Firmamızın müşterilerine verdiği lojistik hizmetlerine yardımcı olmak üzere,  tesis bünyesinde her türlü stoklama imkanına sahip depolama alanları bulunmaktadır.

Depolarımızda gümrüklü ve gümrüksüz alanlar mevcut olup tekstil, gıda, yada genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmaktadır.

Her tonajdaki istifleme makineleri ve bilgisayar ortamında barkodlu takip teknolojisiyle uzman ekibimiz, üstün kalitedeki hizmetlerini, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sunmaktadır.

Enlem Lojistik Çözümlerinin Bazı Avantajları

  • Gıda üreticileri ve distribütörleri için envanterlerini depolama imkanı sunmak, onlara maliyet verimliliği sağlarken, birden fazla lojistik sağlayıcısını koordine etme zamanından tasarruf etmeleri konusunda da yardımcı oluruz.
  • Bir aile şirketi olarak işimizin günlük yönetiminde uygulamalı olarak aktif olduğumuzdan, müşterilerimiz en üst düzeyde hizmet alırlar.
  • Sunduğumuz hizmetler, müşterilerimizin bir depo işletme maliyetlerinden kaçınmalarını ve bunun yerine ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlar.

Bu kapsamda şirketimizi tercih eden firmalar, pahalı bir lojistik operasyonunun sorumluluğu yerine kaynaklarda ve işgücü boyutunda esneklik kazanır.

Enlem Soğuk Hava Depoları Sevkiyat ve Yükleme Bölümü Görüntüleri


Sağlıklı ve Güvenli Depolama Çözümleri için