Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi 9 - 5
EN

Enlem Kurumsal Aile Fotografi

Enlem Kurucular Fotoğraf

Yeğen

Enis Hacımehmetoğlu

15.04.1971 İstanbul (Türkiye) doğumlu

Eğitim – Ticari Bilgiler

  • Yeşilköy 50.yıl Lisesi
  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi

1988 – 1990

Çevre Gıda Sanayi LTD.ŞTİ

Ürün +Departmanı Yöneticisi

1990 – 2020

Çınarlı CATERİNG Gıda San.Tic.Ltd Şti

Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı

2017 – ~

Enlem Soğuk Hava Depolama
Lojistik ve Gıda San. A.Ş

Kurucu Üye

Enis Hacımehmetoğlu


Lemi İbrahimoğlu
Dayı

Lemi Ergin İbrahimoğlu

09.03.1956 Gümülcine-Komotini Yunanistan doğumlu

Eğitim – Ticari Bilgiler

  • Gümülcine Celal Bayar Ortaokulu
  • İstanbul Küçükçekmece Lisesi
  • İstanbul Tıp Fakültesi

1980-2017

İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)

Öğretim Üyesi

1995 -2020

Grup Med Sağlık Hizmetleri A.Ş

Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı (Serbest Hekimlik)

2017 – ~

Enlem Soğuk Hava Depolama
Lojistik ve Gıda San. A.Ş

Kurucu Üye


Hakkımızda

Tarihçe

5 yıllık gıda piyasasında ticari hizmet veren YEĞEN (Enis Hacımehmetoğlu) ile sağlık sektöründe 40 yıllık gerek akademik gerek hekimlik hizmetlerinde ismi olan DAYI (Lemi Ergin İbrahimoğlu ) birlikteliği ile kurulan ENLEM SOĞUK HAVA DEPOLAMA LOJİSTİK VE GIDA SANAYİ A.Ş;

Türkiye gıda sektöründe ciddi bir eksiklik olan soğuk hava depolama ihtiyacını karşılamak üzere son derece modern ve hijyen kurallarına uyumlu bir sistem hediye etmek olarak amaçlandı.

40 yıllık sağlık sistemindeki hizmetin deneyimi ve 30 yıllık gıda piyasasının tecrübesi ile tamamen özkaynaklara dayalı olarak elde edilen bu tesis ve şirket 2017 yılından beri artan bir ivme ile yurtiçi ve yurtdışında İTHALAT –İHRACAT bazlı hizmet vermeye devam etmektedir..

Misyonumuz

Endüstriyel soğutma sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri olan Enlem, daima müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en kaliteli ürünleri ve sorunsuz hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sosyal Sorumluluk sistemimiz gereği tüm çalışan paydaşlarımıza, insana önem ve değer prensibimiz ile çalışanlarımızın sürece dahil edilmesini ve memnuniyetini sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Enlem Soğuk Hava Depolama Lojistik ve Gıda San. A.Ş. olarak kaliteli, yenilikçi ve analitik yapımızla sektörde bilinirliği en üst düzeyde olan, depolama çözümlerinde ise müşterileri için vazgeçilmez bir firma olmaktır.

Neden Enlem Soğuk Hava Deposu?

Öne Çıkan Çözümler

24/7 Operasyon

24 saat hizmet çözümü sunan soğuk hava deposu tesislerinden biri olarak, müşterilerimize günün her saatinde üstün hizmet sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Güncel Depo Yönetimi

Depolama teknolojileri söz konusu olduğunda bir endüstri lideri olan Enlem, sunduğu yenilikçi sistemler sayesinde, müşterilerin ürün verilerine gerçek zamanlı olarak anında erişmesini sağlar.

Uluslararası Standartlar

Uluslararası standartlarda güvenli depolama hizmeti sunan Enlem, Yediemin Anlaşması, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, 5S gibi kalite sistemi uygulamalarına sahiptir.

Sağlıklı ve Güvenli Depolama Çözümleri için