Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi 9 - 5
EN

Enlem Soğuk Hava Deposu’nda sunduğumuz çözümlerden birisi de kuru gıdaların depolanmasına olanak sağlamaktır. Bilindiği üzere kaliteli ve hijyenik üretimin önemli aşamalarından birisi gıdaların muhafaza koşullarıdır. Bu nedenle Enlem tesislerinde soğuk hava depoları temiz ve hijyen açısından önemli bir yere sahiptir.

Kuru gıdalar için ayırdığımız depolar, şarküteri deposu, sebze-meyve deposu, bakliyat deposu ve et deposu olarak ayrılmıştır. Böylelikle her besin grubunun farklı ısılarda korunması sağlanmaktadır. Diğer taraftan depolarımız Gıda mühendisleri tarafından günlük olarak kontrol edilmektedir.

Her ürün belirtilmiş sıcaklık ölçülerine göre uygun olan depolarda muhafaza edilmektedir. Kuru gıda ve diğer depolarımızda ürünlerin duvar, tavan ve yere teması en aza indirgenmiştir. Önce gelen önce çıkar ilkesi esas alınmıştır.

Faaliyet alanlarımız doğrultusunda her türlü yaş, kuru ve dondurulmuş gıda ve et ürünlerinin, soğuk hava depolama, lojistik, işleme, ambalajlama, satışa hazır hale getirme işleri yapılabilmektedir.

Tesisimizde her türlü gıda maddelerini, yaş meyve ve sebze ürünlerini, konserve ve dondurulmuş gıda ürünlerini, her türlü balık, ahtapot, kalamar ve diğer deniz mahsulleri için depolama hizmeti yanısıra, lojistik hizmet vermek, gıda maddelerini çeşitli şekillerde paketlemek mümkündür.

Enlem Kuru Gıda Deposu’ndan Görüntüler


Sağlıklı ve Güvenli Depolama Çözümleri için